دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد (از پایه تا پیشرفته)

استاد ویراستار در راستای افزایش خدمات خود تصمیم به راه‌اندازی کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین نموده است. این کلاس‌ها سطح پایه تا پیشرفته را در می‌گیرند و تعیین سطح آن رایگان می‌باشد. در این دوره‌ها تمامی مهارت ها از قبیل مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ، لغت و گرامر تدریس خواهد شد. اساتید این دوره‌ها به دقت انتخاب شده و دارای سابقه طولانی در امر تدریس هستند.

  • چرا باید در دوره‌های آنلاین شرکت کنیم؟

بسیاری از افراد به دلیل آنکه در طول روز مشغول انجام کار حرفه ای خود هستند امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند. علاوه بر این در هفته‌های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا ترس از ابتلا به آن (که به حق هم هست) تمامی کلاس‌ها را به تعطیلی کشانده است. از طرفی دیگر عدم توزیع عادلانه امکانات آموزشی در تمام نقاط کشور باعث شده تا کیفیت تمام کلاسهای زبان با یکدیگر با هم برابر نباشد. به عنوان مثال کلاس‌های برگزار شده در پایتخت چه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و چه در سایر زمینه‌ها از استان‌های دیگر از نظر کیفی برتری دارند. بنابرین شرکت در کلاس‌های آنلاین یکی از بهترین گزینه‌ها بوده و خواهد بود.

  • برای ثبت نام در دوره‌ها باید چکار کنم؟

برای ثبت نام در دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایتدا از طریق لینک زیر (در واتساپ) پیام دهید تا برای شما وقتی برای تعیین سطح به صورت رایگان در نظر گرفته شود. سپس با توجه به سطحتان در یکی از کلاس‌ها شرکت خواهید کرد.

لینک ارتباط در واتساپ

لینک ارتباط در تلگرام

همچنین می‌توانید از ۸ صبح تا ۱۱ شب با شماره ۰۹۳۵۰۶۴۳۷۳۸ ارتباط برقرار نمایید و سوال خود را بپرسید.

  • هزینه شرکت در دوره‌ها چگونه خواهد بود؟

هزینه شرکت در دوره‌های آموزش زبان استاد نسبت به کیفیت آن بسیار ناچیز است و به سطح زبان آموز نیز بستگی دارد. این موضوع به تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس نیز بسگی دارد. به هر حال چون جلسه اول رایگان است در صورت نارضایتی از سطح و نحوه برگزاری کلاس هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.

دسته بندی ها.

آخرین دیدگاه‌ها