قوانین و مقرّرات

بسم‌الله الرّحمان الرّحیم

قوانین و مقرّرات

کلیه خدمات این وب سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. هرگونه بهره برداری خلاف قوانین اخلاقی و قوانین کشور از خدمات این وب سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

 

قوانین مرتبط با مترجم/ویراستار

استاد ویراستار در واگذاری سفارشات به مترجم/ویراستار مختار است.

مترجم/ویراستار در رد یا قبول سفارشات مختار است.

مترجم/ویراستار می‌تواند حداکثر تا یک ساعت پس از قبول انجام سفارش، از انجام سفارش انصراف دهد. در صورت طی مدت زمان بیش از یک ساعت از زمان مذکور، همکاری استاد ویراستار با مترجم/ویراستار کان لم یکن تلقی می‌گردد اما بستانکاری او مسترد خواهد گردید.

در صورت محرز شدن هرگونه استفاده مترجم/ویراستار از ترجمه/ویرایش ماشینی، تمامی همکاری استاد مترجم با وی قطع و بستانکاری ایشان ثبت و ضبط خواهد گشت.

اعلان نظر داور ترجمه/ویرایش سفارشات در صورت شاکی شدن مشتری الزام آور خواهد بود. بدین معنا که تمامی ایرادات گرفته شده توسط داور یا داوران سفارش باید جزء به جزء اصلاح شود.

مترجم/ویراستار باید حداقل از پنج سال سابقه کار قابل استناد و ارزیابی برخوردار باشد.

مترجم/ویراستاران نیتیو در مقایسه با دیگر ویراستاران ارجحیت خواهند داشت.

اگر سفارشات به صورت تحویل مرحله ای باشند، مترجم/ویراستار باید آنها را طبق برنامه زمانبندی که تحویل ایشان می‌گردد ارائه دهد.

در صورت تاخیر در تحویل سفارشات، به ازای هر ساعت پنج درصد از حق‌الزحمه مترجم/ویراستار کسر خواهد شد.

 

قوانین مربوط به اعتراض مشتری به نحوه انجام سفارش مترجم/ویراستار

اساس ارتباط مشتری و مترجم/ویراستار بر اساس احترام متقابل و از طریق کارشناسان استاد ویراستار (شخص ثالث) می‌باشد. بنابراین، ارتباط مترجم/ویراستار با مشتری به صورت غیر مستقیم خواهد بود. فلذا، در صورت اعتراض مشتری به نحوه انجام سفارش توسط مترجم/ویراستار به اعلان نظر داور سفارشات رجوع خواهد شد و در صورت محرز شدن خطای مترجم/ویراستار، (بنا به انتخاب مشتری) سفارش یا به مترجم/ویراستار دیگری سپرده خواهد شد تا از نو انجام شود یا وجه دریافتی از مشتری تمام و کمال مسترد خواهد شد.

 

قوانین مربوط به تضمین کیفیت و محرمانگی

استاد ویراستار متعهد می‌شود سفارشات را بر اساس سطح کیفی مشخص شده توسط مشتری، به مترجم/ویراستار نظیر همان سطح برای انجام واگذار کند.

 قوانین مربوط به محرمانگی سفارشات

تمامی سفارشات با هر سطح و کیفیت به صورت محرمانه خواهد بود و مترجم/ویراستار همکار با استاد مترجم و خود استاد ویراستار متعهد می‌شوند که این سفارشات محرمانه باقی خواهد ماند.

قوانین مربوط به تسویه حساب مالی

در استاد ویراستار تمامی سفارشات به نسبت پولی که از مشتری دریافت می‌شود انجام می‌شود و به همان نسبت نیز تحویل داده خواهد شد.

دستمزد و حق الزّحمه مترجم/ویراستار در استاد مترجم در هر زمانی که مترجم/ویراستار بخواهد به شرط آنکه آن زمان در ساعات اداری باشد، با کسر کارمزد بانکی پرداخت خواهد شد (تا اطلاع ثانوی پرداخت حق الزحمه‌ها به همین منوال می‌باشد).

ارائه گواهی نامه انجام سفارش

در حالت عادی برای انجام سفارش، گواهی صادر نخواهد شد و صدور گواهی (به زبان انگلیسی) پس از انجام سفارش و با هزینه اضافی خواهد بود. بدیهی است که گواهی انجام سفارش، تنها برای سفارشات انجام شده توسط استاد ویراستار خواهد بود.

قیمت گذاری سفارشات

سفارشات بر اساس سطح و فوریت آنها قیمت گذاری می‌شوند. تعرفه‌ها به ازای هر کلمه‌ بوده و در این لینک آورده شده است. قیمت نهایی انجام سفارش باید حتماً توسط کارشناس استاد ویراستار ارزیابی شود و باید الزاماً از شماره تلفن همراه ۰۹۳۵۰۶۴۳۷۳۸ ارسال شود و هرگونه شماره یا راه ارتباطی دیگری قابل قبول نبوده و عواقب آن به عهده استاد ویراستار نمی‌باشد.

 

 

 

 

آخرین دیدگاه‌ها